י"א תמוז
הישיבה » אנחנו מתנדבים
מסע חיזוק והזדהות לשדרות
לאחר ההפגזות שפקדו אותנו לפני כשלש שנים במהלך מלחמת לבנון השנייה החלטנו לצאת למסע חיזוק והזדהות עם העיר שדרות אשר סבלה מהפגזות דומות באותה העת. יצאנו מוקדם בבוקר, ביקרנו בישיבה התיכונית של שדרות, למדנו בחברותות עם התלמידים ואף חילקנו ארגזי צעצועים לילדים ודברי מתיקה לתושבים. יצאנו משם בערב מחוזקים מתמיד ונחושים לחזור אם יהיה צורך !!
מלחמת לבנון שנייה
במלחמת לבנון השנייה בקיץ תשס"ו נטשו את חיפה כבר בימים הראשונים כל גופי הרווחה ובכך השאירו אוכלוסייה שלמה במקלטים מוזנחים וללא כל סיוע. הישיבה היא המוסד היחיד שנשאר פתוח לאורך כל המלחמה, ובנוסף לסדרי הלימוד הרגילים שהמשיכו להתקיים כסידרם בישיבה יצאנו לפעילות עניפה וחילקנו מצרכים, תרופות, צעצועים לילדים, ועוד כהנה רבות ליותר מ-1000 משפחות. פעילות זו זיכתה אותנו בתעודת הוקרה והערכה מצד משרד ראש הממשלה ומשרד הרווחה.
התרמת דם בישיבה
מדי שנה צוותי מגן דוד אדום פונים לתלמידי הישיבה בבקשה להשתתף במאמץ הלאומי להתרמת דם. כל התלמידים נרתמים למשימה יחד עם אנשי הקהילה ומדי שנה יכולים אנשי מד"א לאסוף כ-80 מנות דם.
גמילות חסדים
במהלך כל השנה פונים אלינו ארגוני חסד וגמילות חסדים כדי שנעזור להם בפעילויותיהם המבורכות למען תושבי חיפה הנזקקים. תלמידים עוזרים לארוז ולחלק מצרכים לעשרות משפחות, בעיקר לקראת החגים, פסח, פורים, ראש השנה וכו′. תלמידי הישיבה זוכים בכך לא רק ללמוד, אלא גם לשמור ולעשות.
שיתוף פעולה עם עמותות אחרות
מעת לעת פונות אלינו עמותות חיצוניות ומבקשות את עזרתנו לפעילויותיהן. לאחרונה פנתה אלינו עמותת ′גדולים מהחיים′ המטפלת בילדים חולי סרטן. במסגרת קייטנת קיץ שהם אירגנו לילדים חולים הם הגיעו לאזור חיפה וביקשו את עזרת תלמידינו במהלך הפעילות. תלמידינו נענו בחיוב לבקשתם ויצאו לתמוך ולעזור לעשרות ילדים חולים להנות ביום חווייתי שאורגן עבורם.